Рішення для визначення наркотиків

Ідентифікує 30 наркотичних речовин

Heroin, Amphetamine, Methamphetamine, Ecstasy/MDMA, Benzedrone, Buphedrone, Carfentanyl, Cathinone, DMT, EAPB, Fentanyl, Ketamine, mCPP, MDMAI, MDPBP, MDPV, Mephedrone, Methadone, Methcathinone, Methylone, Mexedrone, MPA, PCP, Pentedrone, Pentylone, PMA, PMMA, 2-aminoindane (2-AI), other synthetic/designer drugs.

Революційний прогрес у сфері тестування та ідентифікації наркотиків. 100% безпечний і простий у використанні. Негайні результати, точність 99%: навіть якщо/коли наркотик змішується з іншими речовинами. Smart Tip Probe: клейкий наконечник збирає мікрочастинки і захищає від будь-якого можливого забруднення. Safe-Squeeze: реакційні хімічні речовини безпечно містяться в твердій пластиковій оболонці. Ущільнення проти розливу: реакційні хімічні речовини залишаються заблокованими всередині тестового блоку. Єдиний у світі набір без обмежень для зберігання та терміном придатності 3 роки.

Отримайте тестовий зразок

Якщо у вашій діяльності є потреба у виявлення та ідентифікації наркотичних речовин, але ви вагаєтеся або маєте сумніви, перед закупівлею замовте безкоштовний зразок будь-якого тестера.