Мобільні укриття

Мобільне укриття цивільного захисту

Повністю готові до використання мобільні укриття призначені для захисту людей від вибухів, куль та уламків. 

Мобільне укриття має визначений рівень стійкості до вибуху да кулестійкості.

Продукти перевіряються як в лабораторних умовах, так і в режимі демонстраційної стрільби. Вся сталь і скло, які використовуються у виробництві куленепробивних виробів, перевіряються по стандарту НАТО, зареєстрованому в Національному інституті юстиції США (NIJ) за стандартом 0108.04 Балістично стійкі захисні матеріали.

Стандарт визначає методи випробування та результати для ряду типів боєприпасів, найвищим є рівень IV, який вимагає стійкості від 30 кал. (7,62×51) патронів і що є мінімальною продуктивністю, досягнутою нашими продуктами.

Потенційні клієнти також проводять демонстрації стрільби вживу на нашому заводі або на об’єкті клієнта, де продукція піддається екстремальним випробуванням. Діапазон калібрів боєприпасів до 50 кал. По виробах стріляють з кулеметів (12,7х99 НАТО). Наприклад, найбільше випробування на сьогодні включало вистріл більш ніж 120 патронів по 2-місному укриттю, не досягнувши жодного проникнення ні в сталь, ні в скло. Потенційним клієнтам доступна документація.

Балістичні стійкі будівлі розроблені для досягнення 2 різних рівнів захисту.

Перший відповідає стандарту Національного інституту юстиції США Level IV, який схожий на стандарт НАТО B7 і витримує бронебійні боєприпаси калібру 7,62 мм/30-06 кал. (Розмір патронів АК47).

Другий – це те, що ми називаємо Level IV+, яке витримує патрони калібру 0,50 кал/12,7 мм, які використовуються, наприклад, у великокаліберних кулеметах.

Ключові переваги

  • Інновації

    Від першого дизайну, який переміг у конкурсі Kibo focus для грецької поліції, до останньої моделі укриття, виробник постійно впроваджує інновації. Покращення якості та продуктивності сприяють успіху компанії та жорстко вписані в її дух.

  • Адаптивність

    Незважаючи на те, що компанія виробляє ряд стандартних будівель, її основним навиком є виготовлення балістично стійких конструкцій, тому вона здатна відповісти на запити щодо індивідуальних рішень практично для будь-яких потреб, де потрібен захист людей від збройного нападу.

  • Гарантія

    Гарантія, що надається виробником, поширюється на будівельну конструкцію та протягом терміну служби будівлі. Електричні компоненти – змінний струм, освітлення тощо, а також будь-які інші компоненти, що постачаються ззовні, мають гарантію їх виробника.

Про будівництво швидкоспоруджуваних сховищ та укриттів (ПРУ) читайте на цій сторінці.

Швидкоспоруджуване сховище