Фільтр-поглинач для бомбосховища

Фільтри-поглиначі для сховища

Для очищення повітря від ЯХБ забруднень доступні декілька типів фільтрів-поглиначів. Перевагою наших ФП є надзвичайна ефективність, стійкість до вібрації та опір механічному шоку, великий термін збережуваності та мінімальні вимоги до обслуговування.

Фільтр-поглинач складається з механічного і хімічного елементів. Механічний елемент, це фільтр, призначений для фільтрації пилу і частинок, зокрема радіоактивних, а також біологічних патогенних агентів. Хімічний елемент це фільтр, який містить активоване вугілля, призначений для очищення повітря від газів та парів небезпечних хімічних (токсичних хімікатів, прекурсорів тощо) та радіоактивних речовин.

Відповідно до вимог національного стандарту ДСТУ 9077:2021, ефективність очищення механічним елементом фільтра-поглинача повинна становити не менше ніж 99,995 %. Активоване вугілля, яким заповнений хімічний елемент, має бути мікропористим матеріалом, який пройшов процес активації, а його питома площа, що визначається згідно з методом Б.E.T., має становити не менше ніж 900 м2/г. Активоване вугілля повинно пройти процес насичення міддю, сріблом і солями хрому. До цих металів можуть бути додані молібден, цинк і TEДA.

Фільтр-поглинач, який ми пропонуємо може бути встановлений замість декількох колонок старих фільтрів-поглиначів. Разом із фільтрами-поглиначами постачаються аксесуари для приєднання до повітроводів. Звертайтеся до нас для отримання специфікацій, відомостей про ціни, терміни та умови постачання. Не купуйте фільтри-поглиначі сумнівної якості.