Вентиляція бомбосховищ

Для систем вентиляції захисних споруд цивільного захисту (сховищ і протирадіаційних укриттів) ми завжди пропонуємо якісні рішення. Фільтри та вентилятори, клапани та противибухові пристрої, розширювальні камери, прилади вимірювання підпору та багато іншого.

Ми зібрали досвід відомих українських та закордонних виробників спеціальних комплектуючих систем вентиляції захисних споруд і споруд спеціального призначення. Сьогодні ми готові поділитися з вами нашими знаннями, надати консультацію та здійснити постачання.

Переваги співпраці з нами:

  • ми можемо запропонувати 100% всього спеціального обладнання системи вентиляції, для різних задач;
  • в асортименті звичайне обладнання та обладнання преміум сегменту (для надзвичайно важливих об’єктів);
  • ми завжди готові вислухати та надати консультацію, незалежно від розміру та складності проекту.

Вентилятор ЕРВ

Для ПРУ (протирадіаційні укриття) ми виготовляємо електроручні вентилятори ЕРВ-72-2 та ЕРВ-72-3, які є аналогами ЭРВ-72-2 та ЭРВ-72-3 відповідно. Це вентилятори з резервним ручним приводом на випадок збою в електроживленні. Електроручні вентилятори застосовуються в укриттях шкіл, дитячих садків, ВУЗів та медичних закладів. Постачаються у лівому або правому виконанні.

Згідно вимог ДБН В.2.2.5-97, в укриттях передбачається встановлення простих протипилових фільтрів та електроручних вентиляторів (пункти 7.40-7.41). Докладніше: скачати ДБН В-2.2.5-97

Для сховищ цивільного захисту ми пропонуємо фільтровентиляційні установки (ФВУ). ФВУ містять в комплекті все необхідне для захисної споруди: противибуховий пристрій із попереднім фільтром; вентилятор з резервним ручним приводом; фільтр-поглинач; противибуховий клапан надлишкового тиску.

Актуальні ціни на цій сторінкі (внизу таблиці) Електроручний вентилятор ЕРВ-72, ціна

Електроручний вентилятор для бомбосховища

Завантажити паспорт вентилятора електроручного ЕРВ-72