Регенерація повітря

В режимі вентиляції з регенерецією внутрішнього повітря, спеціальні установки поглинають вуглекислий газ (CO2), який виділяється людиною наприкінці процесу дихання.

Регенеративні установки можуть бути оснащені змінними або постійними фільтрами CO2; можуть працювати від електромережі або містити вбудоване джерело безперебійного живлення на 30 годин; можуть оснащуватись газоаналізаторами та системами постачання кисню з балонів.

Незалежно від продуктивності чи типу, регенеративні установки які ми пропонуємо для поглинання вуглекислого газу є безпечними. У разі оснащення регенеративної установки опціональною системою постачання кисню з балонів, потрібно виконувати чинні норми з безпеки під час розміщення та експлуатації.

Ключові переваги

  • Від десятків до тисяч осіб в захисних спорудах – рішення з регенерації для будь-якого масштабу;
  • Змінний регенеративний патрон або постійний фільтр для поглинання CO2, вирішуйте самі, що вам буде вігідніше;
  • Конструктивно регенеративна установка може бути: вбудована в систему вентиляції; елементи розміщені в загальному приміщенні; невеликі автономні блоки для “кабінетної” системи приміщень.
  • Проста регенеративна установка з ручною активацією, або повністю автоматична сучасна система поглинання CO2/постачання O2 – у нас є все.