Замовляйте будівництво швидкоспоруджуваних сховищ, ПРУ та бункерів

Купити швидкоспоруджувані противорадіаційні укриття та сховища цивільного захисту на будь яку кількість осіб, а також невеликий приватний бункер, пропонуємо у наших надійних партнерів, компанії ТОВ Київський Домобудівний Комбінат. (звертайтеся за телефонами: +38 (096) 195-00-18 +38 (095) 315-83-73)
Компанія ТОВ КДК освоїла промислове виробництво швидкоспоруджуваних ПРУ (укриттів) та сховищ заводського виготовлення. Бомбосховища збираються з готових блок-модулів, які дозволяють швидко скласти потрібну конфігурацію захисної споруди. Швидкоспоруджувані сховища можуть бути як заглибленими, так і наземними (з додатковими елементами, які забезпечують потрібний рівень захисних властивостей).
Укриття і сховища цивільного захисту розроблені та виготовляються відповідно до вимог ДСТУ 9195:2022 Швидкоспоруджувані захисні споруди цивільного захисту модульного типу на підставі затверджених у встановленому порядку технічних умов.
Основне обладнання монтується на заводі завчасно, забезпечуючи надійність і надзвичайно малий термін готовності від проекта до сдачі в експлуатацію.
Блок модулі ТОВ КДК виготовляються з залізобетону на сучасному обладнанні в заводських умовах, щоб забезпечити найвищу якість та максимальний рівень захисту відповідно до вимог будівельних норм та стандартів.
Сучасний бункер – залізна чи бетонна споруда, зазвичай підземна, може виконувати захисну функцію лише за умови, що не має слабких місць. Вочевидь, що такими місцями є отвори у міцних стінах бомбосховищ, вентиляційні та вхідні. Вибухова хвиля від артилерійських снарядів, ракет та іншої природи, може суттєво вплинути на здоровя людей всередині бункера. За певних обставин, люди в бункері можуть навіть отримати несумісні з життям травми. Сильний вибух може спричинити контузію, і без надійного обладнання захиститися від цього неможливо.
Захист від вибуху
Сучасні фільтровентиляційні установки для приватного бункера та захищеної кімнати в комплекті містять противибухові клапани на вході та навиході повітря. Ці противибухові пристрої перешкоджають приникненню вибухових хвиль всередину сховища. Люди всередині можуть не боятися близьких вибухів, та навіть не чути їх, завдяки противибуховим клапанам. На відміну від старих конструкцій противибухових клапанів, сучасні спрацьовують дуже швидно, і вибухова хвиля не встигає проникнути за противибуховий пристрій.
Вхідні отвори (вхід в бункер та аварійний вихід з нього) захищаються захисно-герметичними дверями та люками. Це вибухостійкі герметичні двері, які залишаються герметичними навіть після впливу вибухової хвилі.
Таким чином, при використанні сучасних ФВУ та захисних дверей в бомбосховищі, люди і обладнання всередині не постраждають.
Захист від отруйних речовин
Якщо місцева влада оголосила про застосування хімічної зброї, або про руйнування ємкостей із хімікатами, то повітря може бути забруднене. В такому випадку фільтровентиляційна установка переключається на режим фільтрації, і все повітря, що поступає в бункер, очищується фільтром-поглиначем від всіх відомих бойових газів, від біологічних речовин, від пилу, в тому числі радіоактивного. Залежно від типу та концентрації отруйних речовин, ФВУ може працювати в режимі фільтрації навіть кілька днів.
Режим регенерації
Якщо концентрація отруйних речовин ззовні невідома, або надто висока, для приватних бункерів також є рішення. У такому випадку, повітря ззовні не забирається, всі отвори перекриваються герметичними клапанами, і всередині впроваджується режим повної ізоляції. Це також можна робити якщо в бункері не встановлено фільтровентиляційну установку.
В режимі повної ізоляції, люди використовують для дихання запас повітря, який є в об’ємі бомбосховища. Перед підбором конкретного рішення, слід ретельно прорахувати всі майбутні показники. Це збереже гроші та дасть впевненість в безпечному перебуванні в повній ізоляції.
Вуглекислий газ (СО2), який виділяє людина в процесі дихання, поглинається регенеративними патронами, запас яких створюється завчасно. Одна людина виділяє приблизно 30 літрів СО2 за годину.
Кисень (О2), спожитий в процесі дихання, компенсується одним із трьох способів.
- Балони зі стисненим повітрям, які створюють підпор всередині бункера. В повітрі міститься кисень, і окрім підпору, можна компенсувати спожитий кисень. Недолік – знадобиться багато балонів, якщо бомбосховище негерметичне.
- Балони з киснем, які доцільно застосовувати в металевих/композитних бункерах, завдяки їх герметичності. В залежності від концентрації кисню в повітрі, потрібно подавати необхідну порцію кисню в ручному або автоматичному режимі. Потребують окремого місця для розміщення, бо є джерелом небезпеки.
- Хімічний генератор кисню. Киснева свічка виділяє кисень в процесі роботи, і забезпечує приблизно 3000 л кисню протягом 45-60 хвилин. Дороге, але ефективне рішення. Запас кисню в такий спосіб займає надзвичайно мало місця, а ціна будівництва бункера складає від 450 євро за 1 м2 та більше.
Звертайтеся до нас, якщо ви хочете отримати надійне та сучасне рішення для приватного бункера. Якщо ви замовник, вимагайте у будівельної компанії затсосування перевірених технології захисту: ФВУ, захисні двері для бомбосховищ, регенеративні установки.

Завдяки досвіду, набутому з 2010 року в сфері захисних споруд цивільного захисту, ми готові укоплектувати спеціальним обладнанням ваше будівництво.
Пропонуємо противибухові пристрої та фільтри-поглиначі; вентиляційні установки та захисні двері; системи регенерації повітря; балістичний захист та багато іншого. Якщо ви проектуєте, будуєте чи замовляєте бункер чи бомбосховище, ми пропонуємо співпрацю.
Запрошуємо будівельно-монтажні організації та підприємців стати нашим дилером. Ми надамо технічну підтримку, супропод угод та спеціальні умови на придбання.