двері для укриття

Двері в сховищах (бомбосховищах), протирадіаційних укриттях, спорудах подвійного призначення являють собою спеціальний противибуховий пристрій для герметизації та захисту вхідного отвору. Навіть в будівельних нормах ДБН В.2.2.5-97 зазначено, що у разі якщо вхідні отвори обладнані захисно-герметичними дверями, тоді за потреби встановлюються додаткові двері (вхідні, протипожежні тощо).

 

Двері для укриттів ПРУ

Зазвичай, двері для укриттів мають стандартні розміри (1800×800 мм та 1200×2000 мм), і такі двері значно дешевші за двері індивідуального виготовлення. Але ми розуміємо, що інколи стандартні розміри дверей для укриття не підходять, тому готові на замовлення виготовити посилені двері потрібного розміру. На виготовлення стандартних дверей потрібно 45-60 робочих днів. Двері для укриття нестандартних розмірів (індивідуального виготовлення) виготовляються довше, термін можна дізнатися, звернувшись до нас зручним способом.

Двері для бомбосховищ в Україні виготовляє та постачає небагато компаній, тому що для цього потрібно мати відповідний досвід. Ми з 2010 року укомплектували спеціальними  дверями для захисних споруд десятки сховищ та ПРУ по всій Україні. Серед об’єктів, де стоять наші двері військові та цівільні споруди: сховища міністерств і відомств, ПРУ лікарень та шкіл, ПРУ СВЯП (ХОЯТ) на Чорнобильській АЕС та багато інших обєктів.